Dla dzieci

Szczęście najmłodszych gości jest dla nas niezwykle istotne. W hotelu nie brakuje atrakcji dla maluchów, a słowo „nuda” nie figuruje w naszym słowniku!

Zewnętrzna strefa gier kreatywnych

Zabawa na świeżym powietrzu to nieodłączna część pobytu w hotelu Termy Uniejów. Rozbudowana zewnętrzna strefa gier kreatywnych pozwala na rozwój wyobraźni i dostarcza najmłodszym gościom wielu niezapomnianych wrażeń.

Gry kreatywne wpływają na rozwój dzieci i pomagają im kształtować nie tylko wyobraźnię, ale też umiejętności analityczne. Wspólna zabawa sprzyja ponadto nawiązywaniu przyjaźni z innymi dziećmi, a także na rozwój umiejętności socjalnych.

Bawilandia

Przestrzeń Bawilandii została zorganizowana z myślą o najmłodszych gościach hotelu. Nie brakuje tu różnorodnych zabawek, gier i przyjaznego wyobraźni designu. Kolorowe meble i wykończenie Bawialni sprawia, że dzieci chętnie spędzają w niej czas. Szczególną atrakcję stanowi rozbudowany kącik tematyczny „Łódź”, dzięki któremu dzieci mogą tworzyć niekończące się scenariusze kolejnych zabaw.

Mini golf

Kolejną atrakcją, z której chętnie korzystają dzieci, jest Mini Golf. W grze mogą uczestniczyć także rodzice, co umożliwia wspólną, rodzinną rozrywkę i niezapomniane wspomnienia. Dzieci mogą rozwinąć umiejętności fizyczne i załapać sportowego bakcyla w wesołej atmosferze.

Zewnętrzny plac zabaw

Rozbudowany zewnętrzny plac zabaw to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Świetna zabawa na świeżym powietrzu jest tu gwarantowana!