Dla dzieci

Szczęście najmłodszych gości jest dla nas niezwykle istotne. W hotelu nie brakuje atrakcji dla maluchów, a słowo „nuda” nie figuruje w naszym słowniku!

Zewnętrzna strefa gier kreatywnych

Zabawa na świeżym powietrzu to nieodłączna część pobytu w hotelu Termy Uniejów. Rozbudowana zewnętrzna strefa gier kreatywnych pozwala na rozwój wyobraźni i dostarcza najmłodszym gościom wielu niezapomnianych wrażeń.

Gry kreatywne wpływają na rozwój dzieci i pomagają im kształtować nie tylko wyobraźnię, ale też umiejętności analityczne. Wspólna zabawa sprzyja ponadto nawiązywaniu przyjaźni z innymi dziećmi, a także na rozwój umiejętności socjalnych.

Bawilandia

Przestrzeń Bawilandii została zorganizowana z myślą o najmłodszych gościach hotelu. Nie brakuje tu różnorodnych zabawek, gier i przyjaznego wyobraźni designu. Kolorowe meble i wykończenie Bawialni sprawia, że dzieci chętnie spędzają w niej czas. Szczególną atrakcję stanowi rozbudowany kącik tematyczny „Łódź”, dzięki któremu dzieci mogą tworzyć niekończące się scenariusze kolejnych zabaw.

Mini park linowy

Dla najmłodszych przygotowaliśmy trasę zabezpieczona na całej długości siatką asekuracyjną - Mini Park. Trasa dostępna jest dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Składa się z 10 drewnianych domków zamontowanych na naturalnym drzewostanie na wysokości 1,5 m. Po pokonaniu 82m młody uczestnik może samodzielnie podjąć decyzję w jaki sposób zakończy zabawę, do wyboru ma zjazd na talerzyku lub zjeżdżalnie.

Zewnętrzny plac zabaw

Rozbudowany zewnętrzny plac zabaw to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Świetna zabawa na świeżym powietrzu jest tu gwarantowana!

Dla dzieci