Spa

Do dyspozycji gości hotelu pozostaje szeroki wachlarz zabiegów odnowy biologicznej, basen, siłownia oraz sauna. Dla relaksu ducha i ciała.

Basen hotelowy

Goście, którzy cenią sobie aktywność fizyczną, połączoną z odpoczynkiem godnym najlepszych salonów SPA, pokochają przestronny, hotelowy basen z wydzieloną strefą wypoczynku. W ciepłe dni do dyspozycji gości pozostaje również obszerny taras, sprzyjający kąpielom słonecznym.

Sauny hotelowe

W hotelu dostępne są dwa rodzaje saun. Goście mogą korzystać z sauny suchej oraz mokrej. Sauna sucha, zwana również fińską, zbudowana jest z wyselekcjonowanych gatunków drzew i doskonale sprawdza się między innymi po wysiłku fizycznym. Sauna mokra natomiast wpływa relaksująco na samopoczucie, pielęgnuje cerę, odpręża i wspomaga w odzyskaniu formy fizycznej.

ZABIEGI SKEYNDOR

 1. AQUATHERMczas 60 min cena 250 pln
 2. POWER C+czas 75 min cena 230 pln
 3. CORRECTIVEczas 60 min cena 320 pln
 4. MEN INTENSE HYDRATINGczas 60 min cena 300 pln

ZABIEGI AROSHA

 1. OXYGENETICczas 60 min cena 110 pln
 2. CELLULAR LIFTczas 30 min cena 120 pln
 3. CELLULAR LIFT EYE PATHczas 30 min cena 80 pln
 4. ILLUMINA Cczas 30 min cena 130 pln
 5. AGE RESOLUTIONczas 30 min cena 130 pln
 6. OEDEMACEL KITczas 60 min (zabieg na ciało) 75 min
  (zabieg łaczony ciało + twarz) cena 250 pln
 7. ADIPOCEL KITczas 60 min (zabieg na ciało) 75 min
  (zabieg łaczony ciało + twarz) cena 250 pln

ZABIEGI MASAŻU

 1. MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁAczas 50 min cena 130 pln
 2. MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁAczas 50 min cena 130 pln
 3. MASAŻ RELAKSACYJNY CZĘŚCIOWYczas 30 min cena 80 pln
 4. MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWYczas 30 min cena 80 pln
 5. MASAŻ SPORTOWYczas 30 min cena 100 pln
 6. MASAŻ MIODEMczas 60 min cena 170 pln
 7. MASAŻ CZEKOLADĄczas 60 min cena 170 pln
SCROLL

Zabiegi Spa

Na gości czeka bogata oferta zabiegów odnowy biologicznej. Goście mogą wybierać spośród ceremonii powitalnych, masaży, okładów, zabiegów modelujących sylwetkę i antycellulitowych oraz różnego rodzaju peelingów.

Siłownia

Dla gości dbających o formę fizyczną przygotowana została siłownia, wyposażona w nowoczesny sprzęt, spełniający wymagania miłośników sportu. W siłowni znajduje się strefa cardio, wyposażona w bieżnie, orbitrek, rowery siedzące i leżące, strefa wolnych ciężarów oraz strefa siłowa.

Spa

SPA Uniejów – relaks w Aparthotelu Termy Uniejów

Goście Aparthotelu Termy Uniejów mają możliwość skorzystania z przyjemnego i zmysłowego pobytu w naszej strefie relaksu. SPA Uniejów to możliwość zrelaksowania się
i oddalenia od codziennego stresu i obowiązków. W elegancko zaprojektowanym wnętrzu goście hotelowi mogą oddać się zabiegom na twarz i ciało. Nasz wykwalifikowany personel przeprowadzi procedury pielęgnacyjne z bogatej oferty dostępnych opcji. Podczas zabiegów w SPA Uniejów wykorzystujemy produkty oraz sprzęt najwyższej jakości. Każdy z nich może zostać dopasowany do Państwa oczekiwań. Po konsultacji z naszymi pracownikami możliwy jest wybór odpowiednich zabiegów, które pomogą w regeneracji oraz odżywieniu skóry i poprawie samopoczucia.

SPA Uniejów – strefa basenowa

Do dyspozycji naszych gości, którzy cenią sobie aktywność fizyczną, oddajemy hotelowy basen, w którym wydzielona została specjalna strefa wypoczynkowa. Dzięki temu można odpocząć i zrelaksować się w bardzo komfortowych warunkach. Wypoczynek w naszej strefie basenowej to doskonała oferta dla wszystkich klientów – zarówno dorosłych, jak i najmłodszych.

Do dyspozycji gości hotelowych są również dwa rodzaje saun – mokra oraz sucha. Sauna sucha nazywana jest również fińską. Do jej budowy wykorzystane zostały najlepsze gatunki drewna – relaks w tym miejscu jest idealnym zwieńczeniem całego dnia spędzonego na treningu lub relaksujących zabiegach. Korzyści płynące z sauny to poprawa samopoczucia, pielęgnacja cery oraz odprężenie.

SPA Uniejów – odpoczynek dla duszy i ciała

Na gości Aparthotelu Termy Uniejów czeka niezwykle rozbudowana oferta w zakresie odnowy biologicznej. Oferujemy zabiegi takie jak:

 • ceremonie powitalne – do wyboru zabiegi wygładzające stopy lub dłonie,
 • peelingi – oczyszczające, relaksujące, azjatyckie,
 • masaże – relaksacyjne, stemplami, ziołowe,
 • okłady – alpejskie, wygładzające, z komórek macierzystych, błotem torfowym,
 • zabiegi antycellulitowe oraz modelujące sylwetkę.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, którą proponuje SPA Uniejów. Informacje na temat rodzajów i cen zabiegów wraz z czasem ich trwania uzyskają  Państwo w  recepcji naszego hotelu.

Goście hotelowi mają także możliwość skorzystania z naszej siłowni. Znajdują się tam strefy cardio, wolnych ciężarów oraz siłowa. Połączenie treningu i zabiegów SPA podczas wizyty w Aparthotelu Termy Uniejów to idealny sposób na zadbanie o swoje ciało i podtrzymanie odpowiedniej formy, nawet podczas odpoczynku.